KONST / Litografier / Färglitografier 14997080
nr 1499 7080
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, färglitografi, 250-290 upplaga, yttermått inklusive ram: 39x31-45x33 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:44:11
100 kr
150 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon